اخبار منتشر شده در استان سمنان نشان از موفقیت در مرحله مدیریت بیماری کرونا دارد

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال، معاون سیاسی استاندار سمنان ضمن اشاره به موفقیت در مرحله مدیریت بیماری کرونا گفت: با همکاری مردم و با رعایت کامل ملاحضات بهداشتی شاهد مهار و در نهایت کنترل کامل این بیماری در سطح استان سمنان هستیم.

اخبار منتشر شده در استان سمنان نشان از موفقیت در مرحله مدیریت بیماری کرونا دارد

به گزارش خبرنگار از ، حبیب الله خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: اخبار منتشر شده در سطح کشور و استان سمنان نشان از موفقیت در مرحله مدیریت بیماری کرونا دارد و با همکاری مردم و با رعایت کامل ملاحضات بهداشتی شاهد مهار و در نهایت کنترل کامل این بیماری در سطح استان سمنان باشیم.

او در نشست خبری روزانه خود با اشاره به فرایند مقابله با کرونا اضافه نمود: مقابله با ویروس کرونا شامل سه مرحله مدیریت، مهار و کنترل بیماری می باشد که در حال حاضر در حال طی مرحله مدیریت این بیماری می باشیم.

خجسته پور ابراز داشت: خبر های خوشی که این روز ها از گوشه و کنار کشور و استان سمنان شنیده می گردد مربوط به مرحله مدیریت کرونا می باشد و هنوز دو مرحله مهار و کنترل این بیماری را پیش رو خواهیم داشت.

سخنگوی ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان با تاکید بر این نکته که مردم با شنیدن این اخبار خوشایند به هیچ وجه تصور بر اتمام اپیدمی بیماری نداشته باشند بیان نمود: انتظار داریم تا مردم قانونمند استان همچون گذشته با پایبندی به مقررات اعمال شده، سهم خود را در ریشه کنی این بیماری ایفا کنند.

او با قدردانی از کوشش استاندار، اعضای ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا و مجموعه دست اندرکاران مقابله با کرونا در سطح استان سمنان اذعان داشت: اخبار منتشر شده در سطح کشور و استان سمنان نشان از موفقیت در مرحله مدیریت بیماری دارد و امیدواریم با همکاری مردم و با رعایت کامل ملاحضات بهداشتی شاهد مهار و در نهایت کنترل کامل این بیماری در سطح استان سمنان باشیم.

انتهای پیغام / م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اخبار منتشر شده در استان سمنان نشان از موفقیت در مرحله مدیریت بیماری کرونا دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخبار منتشر شده در استان سمنان نشان از موفقیت در مرحله مدیریت بیماری کرونا دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید