بازگشت رونالدو به مادرید برای حضور در آخرین جلسه محاکمه اش

ستاره پرتغالی سابق رئال مادرید برای حضور در آخرین جلسه محاکمه اش باید به پایتخت اسپانیا برگردد.

بازگشت رونالدو به مادرید برای حضور در آخرین جلسه محاکمه اش

به گزارش خبرنگاران و به نقل از مارکا، دادگاه رسیدگی کننده به پرونده تخلف مالیاتی کریستیانو رونالدو برای آخرین بار او را به دادگاه احضار نموده است. این جلسه که برای ابلاغ حکم تخلف او از پرداخت مالیات درآمدهایش در فاصله سال های 2011 تا 2014 است، در تاریخ 21 ژانویه سال 2019 (اول بهمن) برگزار می گردد.

دادگاه ایالتی مادرید، قرار است در تاریخ مذکور به کریستیانو رونالدو که به خاطر چهار فقره تخلف مالیاتی اش به دو سال حبس محکوم شده است، حکم وی را که پرداخت جریمه نقدی معادل 18.8 میلیون یورو به جای رفتن پشت میله های زندان است را ابلاغ کند.

مهاجم یوونتوس چندی پیش با پذیرش تخلفات مالیاتی اش، از تشدید مجازات خود جلوگیری کرد و به همین دلیل گفته شد که جریمه نقدی اولیه او (14.7 میلیون یورو) به میزان 5.7 میلیون یورو کاهش پیدا نموده است. او با احتساب مالیات های معوقه و سودی که به این رقم تعلق گرفته، اکنون باید رقمی نزدیک به 19 میلیون یورو به خزانه داری اسپانیا بپردازد و آخرین جلسه محاکمه اش هم برای ابلاغ همین حکم است. البته ظاهراً او می تواند بدون حضور فیزیکی در جلسه محاکمه اش و به وسیله ویدئو کنفرانس، در جلسه ابلاغ حکم خود شرکت داشته باشد و به این ترتیب پرونده تخلفش بسته خواهد شد.

رونالدو با پذیرش تخلفات مالیاتی اش به بازیکنانی مانند لوکا مودریچ، مارسلو، رادامل فالکائو، آنخل دی ماریا و خاویر ماسچرانو ملحق می گردد که با اقرار به پرداخته نشدن مالیات درآمدهای شان شامل تحفیف مجازات شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازگشت رونالدو به مادرید برای حضور در آخرین جلسه محاکمه اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت رونالدو به مادرید برای حضور در آخرین جلسه محاکمه اش"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید