برای عده ای سخت است پدیده را صدر جدول ببینند

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی جمعه شب پس از دیدار پدیده مقابل ماشین سازی در مشهد اظهار کرد: نمایش خوبی در نیمه اول داشتیم و در نیمه دوم هم موفق بودیم و بازی را کنترل کردیم اما دوباره روی کرنر آسیب پذیر نشان دادیم .

برای عده ای سخت است پدیده را صدر جدول ببینند

وی اضافه کرد: کیفیت بازی مقابل سپاهان و ماشین سازی به نظرم خوب بود و از نظر بدنی آماده بودیم و اگر روی ایستگاهی حریف تمرکز داشتیم می شد سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی تیم پدیده اعلام کرد:پس از بازی با سایپا 4 روز بعد با سپاهان بازی داشتیم درحالی که سپاهان چنین برنامه فشرده ای نداشت. این برنامه ریزی به ضرر ما تمام شد، وقتی با سپاهان در کورس هستیم نباید چنین اتفاقی می افتاد.

گل محمدی با اشاره به داوری بازی گفت: بعد از هفته هفتم که ایشان از قصاوت محروم شد، چرا باید برای تیم بالانشین و به دنبال صدرنشینی انتخاب گردد؟ وقتی ایشان استعداد ندارند، چرا باید برای بازی به این اهمیت انتخاب شوند.

وی تاکید نمود: ممکن است ما مانند تیم های بزرگ پایتخت برش نداشته باشیم اما دلیل نمی گردد با این قبیل داوران جلوی پیشرفت ما را بگیرند. واقعا برای داوری و انتخاب این داور متاسف شدم. کسانی هستند که برایشان سنگین و سخت است، تیم ما را در صدر جدول ببینند.

سرمربی تیم پدیده در خصوص اضافه شدن بازیکن جدید به این تیم گفت: برای نیم فصل دوم نیز همه چیز بستگی به شرایط باشگاه دارد و باید ببینیم چطور شرایط پیش می رود و بعد از آنالیز نقاط ضعف و قوت لیست مورد نظر را می بندیم.

گل محمدی در خصوص غیبت مهدیخانی گفت: دلیلی ندارد بخواهم در خصوص این موضوع شرح دهم زیرا شما در تمرینات حضور ندارید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برای عده ای سخت است پدیده را صدر جدول ببینند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای عده ای سخت است پدیده را صدر جدول ببینند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید