برنامه بازی های جام جهانی باشگاه ها 2018 کامل شد

برنامه بازی های جام جهانی باشگاه ها با تعیین شدن چهره نماینده آمریکا لاتین کامل شد.

برنامه بازی های جام جهانی باشگاه ها 2018 کامل شد

به گزارش خبرنگاران ، با قهرمانی تیم فوتبال ریورپلاته در جام لیبرتادورس، چهره هر 7 تیم حاضر در جام جهانی باشگاه های سال 2018 که در ماه میلادی جاری در امارات برگزار می گردد، معین شد.

بر این اساس جام جهانی باشگاه ها با مصاف تیم العین امارات به عنوان نماینده کشور میزبان و ولینگتون، قهرمان باشگاه های اقیانوسیه در تاریخ 12 دسامبر (چهارشنبه) شروع می گردد. برنده این بازی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم اسپرانس اسپورتیو تونس (قهرمان باشگاه های آفریقا) خواهد رفت که این بازی در تاریخ 15 دسامبر (شنبه هفته آینده) برگزار می گردد. در بازی دوم مرحله یک چهارم نهایی هم که در همان روز برگزار می گردد، تیم کاشیما آنتلرز ژاپن قهرمان لیگ قهرمانان آسیا مقابل چیوا گوادالاخارای مکزیک قهرمان جام باشگاه های منطقه کونکاکاف قرار می گیرد.

برنده بازی اول مرحله یک چهارم نهایی در تاریخ 18 دسامبر (27 آذر) مقابل ریورپلاته آرژانتین به میدان می رود، تیمی که شب گذشته (یکشنبه) با غلبه بر بوکا جونیورز قهرمان جام لیبرتادورس شد. در همین روز بازی معین پنجم هم میان بازندگان مرحله یک چهارم نهایی انجام می گردد.

برنده بازی دوم مرحله یک چهارم نهایی هم 28 آذر مقابل رئال مادرید قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا به میدان می رود.

پرونده جام جهانی باشگاه ها در تاریخ 22 دسامبر (یک دی) با برگزاری بازی فینال بسته می گردد. پیش از این بازی البته، تیم های بازنده مرحله نیمه نهایی برای معین تیم سوم و چهارم به مصاف هم می روند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برنامه بازی های جام جهانی باشگاه ها 2018 کامل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه بازی های جام جهانی باشگاه ها 2018 کامل شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید