برگزاری کنسرت های خیابانی در شرایط کنونی کشور به صلاح نیست

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال، یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است که برگزاری کنسرت های خیابانی در شرایط کنونی به صلاح نیست، چرا که ممکن است موجب سوء استفاده گردد.

برگزاری کنسرت های خیابانی در شرایط کنونی کشور به صلاح نیست

روح الله بابایی صالح در گفت وگو با وبلاگ دوربین دیجیتال، درباره برگزاری کنسرت های خیابانی و اعلام آمادگی خوانندگان برای برگزاری این کنسرت ها، گفت: در شرایط کنونی برگزاری کنسرت های خیابانی مناسب نیست. شاید نیت خوانندگان در این خصوص پاک باشد ولی مطمئنا یک عده از برگزاری چنین کنسرت هایی سوء استفاده خواهند کرد.

وی اضافه کرد: در صورت برگزاری چنین کنسرت هایی ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که شاید نتوانیم آنها را سامان دهیم. اکنون زمان مناسبی برای برگزاری اینگونه کنسرت ها نیست. علی الخصوص کنسرت خیابانی که عده ای با اعمال و رفتار خود موجب رخداد حوادثی می شوند. ممکن است مزاحمت ها و دردسرهایی ایجاد گردد. من موافق برگزاری اینگونه کنسرت ها نیستم.

این عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره آمادگی مناطق آزاد از جمله منطقه آزاد کیش برای برگزاری این کنسرت ها تاکید نمود: من به هیچ عنوان با این موضوع موافق نیستم و برگزاری این کنسرت ها در این شرایط به صلاح نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری کنسرت های خیابانی در شرایط کنونی کشور به صلاح نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کنسرت های خیابانی در شرایط کنونی کشور به صلاح نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید