تجربه دورکاری به یاری پیغام رسان های محبوب

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال، شرکت های بسیاری در دنیا کار خود را در محل کار و شرکت های خود به علت شیوع بیماری کرونا تعطیل نموده و به دورکاری روی آورده اند تا بتوانند با تمرکز روی کار و دوری از اجتماع زنجیره انتقال ویروس کرونا را بشنمایند. مدیران و کارکنان شرکت ها احتیاج دارند که از راه دور ارتباطات خود را حفظ نموده و بر گردش کار کارکنان خود نظارت نموده و آنها را به کار از راه دور ترغیب نمایند. در این مطلب 5 تا از برترین پیغام رسان های دنیا را که می تواند در امر دورکاری شرکت ها مفید باشد، معرفی می کنیم.

تجربه دورکاری به یاری پیغام رسان های محبوب

1- واتس اپ Whatsapp

این برنامه گسترده ترین برنامه پیغام رسان در دنیا است. این پلتفرم متغلق به فیس بوک است که کار با آن بسیار آسان بوده و کاربرپسند است. در این پیغام رسان می توان سریع گروه کاری را برای دورکاری تشکیل داد و ارتباط با مدیران و اعضای شرکت به راحتی برقرار شده و کارکنان در دسترس خواهند بود. در این برنامه امکان رد و بدل کردن پیغام های گروهی و شخصی وجود دارد.

2.اسلک Slack

این برنامه پیغام رسان هم یکی از برترین پیغام رسان ها برای دورکاری مدیران و کارکنان شرکت ها است. مدیران و کارکنان شرکت ها می توانند به وسیله این برنامه گردش کاری شرکت کاری خود را پیگیری نمایند، چرا که این برنامه دارای 3 گزینه مختلف برای دورکاری فراهم می نماید. اول اینکه می توان پیغام مستقیم فرستاد. از سوی دیگر می توان کانال های خصوصی و کانال های عمومی کاری ایجاد کرد. این برنامه دارای فیچر جستجو با کلمات کلیدی است. اسلک یکی از محبوبترین برنامه پیغام رسان در دنیا است.

.3.گلیپ رینگ سنترال Glip RingCentral

شرکت هایی که سیستم کاری آنها مبتنی بر تماس و تلفن است می توانند از این برنامه استفاده نمایند. کاربری که در این برنامه از رینگ سنترال استفاده می نماید می تواند به کاربران گلیپ نیز وصل گردد. این برنامه دارای 500 پست چت تصویری است و دارای فضای ذخیره خوبی است و حتی مهمان هم می پذیرد.

4.گوگل هنگ اوت Google Hangouts

با این برنامه پیغام رسان می توان اتاقی تشکیل داد و اعضای شرکت را به آن دعوت کرد تا مدیران و کارکنان آنچه می خواهند را با هم به اشتراک بگذارند در این پیغام رسان امکان تشکیل گروه مانند واتس اپ نیز وجود دارد. امکان چت تصویری با 250 تا اعضای و کارکنان شرکت وجود دارد و همزمان می توانند با هم ارتباط بگیرند.

5.تیم های مایکروسافت Microsoft teams

تیم های مایکروسافت با اشتراک مایکروسافت افیس به صورت یک بسته در دسترس است و در برنامه های اندروید ، IOS ، مک، ویندوز و وب کار می نماید از این رو برنامه ای مناسب برای مکالمات و جلسات تجاری است.

منبع: ایران آنلاین

به "تجربه دورکاری به یاری پیغام رسان های محبوب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه دورکاری به یاری پیغام رسان های محبوب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید