حسن فتحی در خیابان های قونیه، انتشار تصاویری از مست عشق

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال، سه تصویر از پشت صحنه فیلم سینمایی مست عشق به کارگردانی حسن فتحی منتشر شده است.

حسن فتحی در خیابان های قونیه، انتشار تصاویری از مست عشق

زومیت: فیلم مست عشق به کارگردانی حسن فتحی در حال ساخته شدن است. این فیلم روایتی را از دوران زیست مولانا و شمس تبریزی تعریف می کند. در چند وقت اخیر نیز اخبار مختلفی از مست عشق به دست رسیده اند. یکی از پربسامدترینِ این اخبار، رونمایی از گریم پارسا پیروزفر و شهاب حسینی در فیلم سینمایی مست عشق بود.

حالا بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، تصاویری از پشت صحنه فیلم سینمایی مست عشق منتشر شده اند. در این تصاویر شاهد حضور حسن فتحی به عنوان کارگردان فیلم هستیم. تصاویر منتشرشده همچنین نمایان گر فضای این فیلم سینمایی هستند. شما می توانید تصاویر منتشر شده از فیلم سینمایی مست عشق را در زیر تماشا کنید.

به گزارش زومیت، فیلم سینمایی مست عشق به کارگردانی حسن فتحی، تهیه کنندگی مهران برومند و نویسندگی مشترک فرهاد توحیدی و حسن فتحی جلوی دوربین رفته است. از بازیگران فیلم سینمایی مست عشق می توان به شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، ابراهیم چلیکول، سلما ارگچ و حسام منظور اشاره کرد.

پارسا پیروزفر در فیلم سینمایی مست عشق ایفای نقش مولانا را برعهده خواهد داشت. از سوی دیگر، ایفای نقش شمس تبریزی برعهده شهاب حسینی خواهد بود. تاکنون خبری مبنی بر زمان احتمالی نمایش و رونمایی از فیلم سینمایی مست عشق به دست نرسیده است. در این بازه از سال اما غالب فیلم های متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر جلوی دوربین می روند. با این حال، تاکید می شود که تیم سازنده مست عشق اطلاعاتی مبنی بر زمان رونمایی از فیلم به دست نداده اند.

منبع: توریسم آنلاین

به "حسن فتحی در خیابان های قونیه، انتشار تصاویری از مست عشق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن فتحی در خیابان های قونیه، انتشار تصاویری از مست عشق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید