خبرنگاران حمایت اقتصادی از شهرداری شهرهای زیر 50 هزار نفر همدان

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال، همدان- خبرنگاران- مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان گفت: با دستور استاندار همدان به بعضی از شهرداری های شهرهای زیر 50 هزار نفر این استان با هدف تامین بخشی از حقوق و مزایای کارکنان یاری و حمایت اقتصادی می گردد.

خبرنگاران حمایت اقتصادی از شهرداری شهرهای زیر 50 هزار نفر همدان

سید حسین جعفری روز سه شنبه در گفت وگو با وبلاگ دوربین دیجیتال اضافه نمود: شهرداریها به عنوان یکی از دستگاههای خدمات رسان از لحاظ تامین منابع اقتصادی برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و کارگران خود باید کوشا بوده و با برنامه ریزی مداوم بتوانند برای اداره شهر منابع درآمدی پایداری را تعریف نمایند.

وی گفت: بعضی از شهرداری های استان به هر دلیل تا به جامانده از سال نتواسته بودند به صورت کامل حقوق و مزایای پرسنل خود را تامین و پرداخت نمایند و با تاکید و پیگیری استاندار همدان برای تامین بخشی از این کاستی ها از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور مبلغ قابل توجهی از منابع ملی به استان اختصاص داده شد.

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای همدان ادامه داد: با این اقدام مشکل بعضی از شهرداریهای زیر 50 هزار نفر از جمله شهرداری های شهرهایی چون کبودراهنگ و فامنین و چند شهر دیگر تا اندازه ای مرتفع شد.

جعفری اضافه نمود: آنچه مهم است، تمام شهرداری های استان باید با استفاده از تمامی ظرفیت های شهری از جمله استفاده از بخش خصوصی و مردمی و بهره وری از کسب و کار های نوین به سمت درآمدهای پایدار و محورهای توسعه شهری با افق های تعریف شده در برنامه توسعه شهرستان حرکت نمایند تا بتوانند از عهده هزینه های اداره شهر از جمله پرداخت حقوق و مزایای کارکنان برآیند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران حمایت اقتصادی از شهرداری شهرهای زیر 50 هزار نفر همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حمایت اقتصادی از شهرداری شهرهای زیر 50 هزار نفر همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید