صحبت های انصاریفرد کذب محض است، قصد نداریم از برانکو شکایت کنیم

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال، محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس شب گذشته در مصاحبه با بخش خبری شبکه سوم سیما صحبت هایی را درباره فشار وزیر ورزش و جوانان نسبت به شکایت از برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق این تیم مطرح کرد.

صحبت های انصاریفرد کذب محض است، قصد نداریم از برانکو شکایت کنیم

مدیرعامل مستعفی پرسپولیس پا را فراتر از این موضوع گذاشت و نقدها تندی را به هیأت مدیره و مسعود سلطانی فر وارد کرد. او که خود را مهره وزیر برای فرار پرسپولیس از بحران می داند صحبت از حمایت های سلطانی فر از هیأت مدیره هنگام افشای قرارداد بازیکنان و نادیده دریافت خودش توسط وزارت کرد. انصاریفرد اوج اختلافاتش با هیأت مدیره را همزمان با ورود مهدی رسول پناه به باشگاه بیان کرد تا رئیس هیأت مدیره باشگاه را وادار به واکنش کند.

مهدی رسول پناه در گفتگو با وبلاگ دوربین دیجیتال، درباره صحبت های تند مدیرعامل مستعفی پرسپولیس علیه شخص وی و اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: اصلاً نمی خواستیم فضای آرام باشگاه را تحت تأثیر چنین وضعیتی قرار دهیم اما ایشان صحبت هایی کرده که باعث تعجب است.

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: صحبت های ایشان کذب محض است. پاسخ لازم و شفاف را بطور مشابه خواهیم داد. ما هنوز هم می خواهیم آقای انصاریفرد در جلسه هیأت مدیره شرکت کند تا شفاف سازی لازم صورت بگیرد.

رسول پناه در ادامه راجع به اینکه آیا این باشگاه قصدی برای شکایت از برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس دارد شرح داد: دروغ است! هیچ فکری برای این کار نداریم چه برسد که بخواهیم آن را تبدیل به یک تصمیم کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صحبت های انصاریفرد کذب محض است، قصد نداریم از برانکو شکایت کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های انصاریفرد کذب محض است، قصد نداریم از برانکو شکایت کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید