فوتبال دنیا، آندره آ پیرلو: از بازگشت پوگبا به یوونتوس سورپرایز نخواهم شد

فوتبال جهان- آندره آ پیرلو بازگشت پل پوگبا به تیم فوتبال یوونتوس را غیرممکن نمی داند.

فوتبال دنیا، آندره آ پیرلو: از بازگشت پوگبا به یوونتوس سورپرایز نخواهم شد

به گزارش خبرنگاران، هافبک پیشین بانوی پیر دلیلی نمی بینید که پل پوگبا به یوونتوس بازنگردد. پوگبا در سال 2012 در انتها قراردادش با شیاطین سرخ راهی یوونتوس شد و چهار سال بعد منچستریونایتد او را در ازای 89 میلیون پوند به اولدترافورد بازگرداند تا گرانقیمت ترین نقل وانتقال تاریخ در آن مقطع رقم بخورد.

پوگبای 25 ساله که در این تابستان با تیم ملی فرانسه فاتح جام جهانی شد، با ژوزه مورینیو اختلاف نظرهایی پیدا نموده و همین باعث گردیده شایعه جدایی وی از جمع شیاطین سرخ مطرح گردد. بازگشت وی به یوونتوس یا پیوستن به بارسلونا از سناریوهای مطرح گردیده در مورد آینده پل پوگبا است.

آندره آ پیرلو در گفت وگو با روزنامه ایتالیایی توتو اسپورت در خصوص احتمال بازگشت پوگبا به یوونتوس گفت: اگر این اتفاق بیفتد، به شخصه سورپرایز نخواهم شد چون یوونتوس به دنبال جذب بهترین هاست و اگر بازیکنی از این تیم جدا گردد، نمی گویند که او نمی تواند به تورین بازگردد.

هافبک پیشین راه راه پوشان تورین همچنین در مورد نیمکت نشینی دیبالا ستاره آرژانتینی یووه گفت: پذیرش این موضوع برای هر بازیکنی سخت است که از ابتدا در ترکیب تیم نباشد. دیبالا هم باید هر کاری که می تواند، انجام دهد تا بیشتر بازی کند.

وی ادامه داد: اگر پائولو هم با همان شور و شوق کریستیانو رونالدو تمرین کند، گذاشتن او از ترکیب تیم سخت خواهد شد. وقتی هم بازی نمی کنید، بدین معناست که باید کار بیشتری کنید.

پبرلو اظهار داشت: کیفیت بازی دیبالا مورد بحث نیست و او تنها باید پیش از هر چیزی روی خودش کار کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، آندره آ پیرلو: از بازگشت پوگبا به یوونتوس سورپرایز نخواهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، آندره آ پیرلو: از بازگشت پوگبا به یوونتوس سورپرایز نخواهم شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید