لغزندگی جاده های همدان منجر به 80 فقره سوانح رانندگی شد

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال، رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر لغزندگی سطح جاده و بی احتیاطی رانندگان 80 فقره سانحه رانندگی در جاده های برون شهری این استان اتفاق افتاده است.

لغزندگی جاده های همدان منجر به 80 فقره سوانح رانندگی شد

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال آنلاین، سرهنگ رضا عزیزی پنج شنبه سوم بهمن در گفت وگو با ایرنا گفت: 70 فقره از سوانح رانندگی 12 ساعت گذشته از نوع واژگونی بوده که به علت تردد با سرعت غیرمطمئنه و بی توجهی به جلو اتفاق افتاده است.

وی افزود: در یک سانحه خودروی سواری که ساعت 6 صبح از گردنه اسدآباد به سمت همدان در حال تردد بود به علت ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه و انحراف به چپ با 2 دستگاه خودرو به صورت رخ به رخ برخورد کرد که در این سانحه 2 تن به شدت زخمی شدند.

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: با وجود توصیه های مکرر به رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی توسط ماموران پلیس راه اما بیشتر رانندگان توجهی به این هشدارهای دلسوزانه پلیس ندارند.

سرهنگ عزیزی ادامه داد: هم اینک تمامی جاده های برون شهری این استان لغزنده هستند و با وجود پخش شن و نمک توسط عوامل راهداری اما به علت برودت هوا سطح جاده یخ بسته است.

وی تاکید نمود: هر جند تنها در بعضی از جهتها آن هم به صورت محدود احتیاج به استفاده از زنجیرچرخ است با این وجود همراه داشتن آن الزامی بوده و ماموران رانندگان بدون زنجیر چرخ را اعمال قانون می نمایند.

رنیس پلیس راه استان همدان گفت: در حال حاضر علاوه بر لغزندگی سطح جاده شاهد مه گرفتگی در جاده های همدان - کرمانشاه، همدان - سنندج، گردنه سوباشی، آزاد راه همدان - تهران، جاده قدیم همدان - تهران و قسمتی از جهت همدان - ملایر هستیم.

بارش برف از عصر چهارشنبه دوم بهمن در استان همدان آغار شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "لغزندگی جاده های همدان منجر به 80 فقره سوانح رانندگی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغزندگی جاده های همدان منجر به 80 فقره سوانح رانندگی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید