مدیران قبلی فقط امروز و فردا کردند، هنوز پولی دریافت نکرده ام

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال، لئوناردو پادوانی در گفتگو با برنامه ورزش تعطیل نیست، گفت: این روزها مرتب در حال تمرین هستم تا بتوانم به شرایط خوب بازگردم.

مدیران قبلی فقط امروز و فردا کردند، هنوز پولی دریافت نکرده ام

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

وی در ادامه گفت: هر روز صبح و عصر تمرین می کنم مدتی هم فیزیوتراپی می رفتم ولی در حال حاضر به دلیل شیوع بیماری کرونا باید به طور انفرادی به کارهای بدنی بپردازم تا از شرایط خوبی برخوردار شوم.

مدافع برزیلی استقلال که به دلیل مصدومیت دو سال است از این تیم جدا شده و به کشورش بازگشته در مورد عملکرد مدیران قبلی نسبت به پرداخت مطالباتش گفت: مدت هاست که از ایران به کشورم برزیل بازگشته ام، مدیران قبلی استقلال مرتب امروز و فردا می کردند و بدقول بودند و هرگز به گفته هایشان عمل نکردند اما امیدوارم شرایطی پیش بیاید که مدیران فعلی استقلال مطالبات من را پرداخت کنند.

پادوانی در پاسخ به این پرسش که گفته شده قرار است مطالبات شما از طریق فیفا پرداخت شود، گفت: هنوز هیچ دریافتی نداشته ام و تنها به من قول داده اند ولی هنوز به طور رسمی هیچ پولی به حساب من واریز نشده است.

وی ادامه داد: من استقلال را دوست دارم، می توانم از این تیم شکایت کنم اما باز هم منتظر هستم تا ببینم در روزهای آینده و با امروز و فردا گفتن های تکراری آیا مطالبات من پرداخت خواهد شد یا خیر.

مدافع برزیلی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا با مدیرعامل جدید استقلال صحبت کرده اید یا خیر، گفت: با او صحبتی نداشته ام ولی امیدوارم او برخلاف مدیران قبلی شرایطی را به وجود بیاورد که من بتوانم هر چه زودتر به مطالباتم دست پیدا کنم، زندگی سخت است و همه تلاش می کنیم تا با آرامش زندگی کنیم.

وی در سرانجام و در پاسخ به این سوال که آیا باز هم دوست داری به ایران بازگردی گفت: من روزهای خوبی را در ایران سپری کردم، هواداران استقلال همیشه به من محبت داشته و امیدوارم روزی دوباره به ایران بازگردم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدیران قبلی فقط امروز و فردا کردند، هنوز پولی دریافت نکرده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران قبلی فقط امروز و فردا کردند، هنوز پولی دریافت نکرده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید