مردن در این شهر ارزان تمام می گردد...

رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت: پیش فروش قبور با پیش بینی قیمت قبر طی سال های آینده انجام می گردد و افراد می توانند برای خود در فضایی که در انتخاب آن آزاد هستند، قبر خریداری نمایند.

مردن در این شهر ارزان تمام می گردد...

حمید رضا عسگری در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اظهار کرد: آرمستان بهشت سکینه شامل قطعه هنرمندان و نام آوران، اصحاب شهدا(خانواده شهدا)، قطعه نوزادان و قطعه عمومی است.

وی ادامه داد: این آرامستان کار خود را از سال 54 شروع نموده و تاکنون بیش از 100 هزار متوفی را در خود جای داده است.

وی شرح داد: 65 درصد متوفیان کرج در این آرامستان دفن می شوند که همین باعث شده به فکر ایجاد آرامستان دیگری به نام بهشت علی (ع) باشیم. به نظر می رسد تا 15 سال آینده ظرفیت آرامستان بهشت سکینه پر گردد و خانواده ها عزیزانشان را در بهشت علی (ع) به خاک بسپارند.

عسگری با اشاره به مناسب بودن قیمت قبر در بهشت سکینه اعلام کرد: قیمت قبر در این آرامستان یک پنجم قیمت قبر در بقاع متبرکه استان است و خانواده ها به راحتی از پس تامین آن بر می آیند. تفاوت قیمت قبر در این آرامستان تفاوت چندانی با هم ندارد و این طور نیست که قبرهای چندین میلیونی در این آرامستان به فروش برسد.

این مسئول درباره پیش فروش قبرهای این قبرستان اضافه کرد: پیش فروش قبور با پیش بینی قیمت قبر طی سال های آینده انجام می گردد و افراد می توانند برای خود در فضایی که در انتخاب آن آزاد هستند، قبر خریداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مردن در این شهر ارزان تمام می گردد..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردن در این شهر ارزان تمام می گردد..."

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید