کارمند سابق کاخ سفید: ترامپ دنبال جنگ نژادی در کشور است

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال، معاون سابق کاخ سفید گفته، رفتار رئیس جمهوری آمریکا در خصوص جامعه آفریقایی-آمریکایی بی شرمانه و بدون صراحت لهجه است. وی ترامپ را متهم کرد که می خواهد یک جنگ نژادی راه بیندازد.

کارمند سابق کاخ سفید: ترامپ دنبال جنگ نژادی در کشور است

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال، به نقل از پایگاه خبری هیل، اوماروسا مانیگو نیومن، معاون سابق کاخ سفید در مصاحبه با شبکه خبری ام.اس.ان.بی.سی. با اشاره به درخواست دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در کمپین 2016، گفت: آنها خیلی چیزهای دیگری هم مانده که از دست بدهند. گمان می کنم که او(ترامپ) به دنبال شروع یک جنگ نژادی در کشور است.

مانیگو نیومن در روزهای اخیر برای تبلیغ کتاب جدیدش روانی: نگاهی به اوضاع داخلی کاخ سفید ترامپ در رسانه ها حضوری فعال داشته است.

او در این کتاب به زمان حضورش در کاخ سفید و کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ اشاره و ترامپ را به نژادپرستی متهم نموده است.

مانیگو نیومن که در دسامبر گذشته میلادی از سمتش برکنار شد، گفته که در دوران فعالیتش در کاخ سفید مدافع حقوق جامعه سیاهپوست آمریکا بوده است.

وی همچنین گفت: هرزمانی که ترامپ به جامعه سیاهپوستان آمریکا اشاره می کرد، من آنجا بودم. یکی از مسائلی که در زمان حضورم در کاخ سفید به آن برخوردم این بود که ترامپ در قبال تعهداتش به تنوع نژادی بسیار وقیحانه و بی شرمانه رفتار می نماید. ترامپ یک بازیگر است که بیشتر ترجیح می دهد از رهبران اقلیت ها به عنوان پشتیبان استفاده کند تا برای مصاحبههای جامع و مفصل.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کارمند سابق کاخ سفید: ترامپ دنبال جنگ نژادی در کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمند سابق کاخ سفید: ترامپ دنبال جنگ نژادی در کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید