گزارش صدیقی از فعالیت های دپارتمان تشریفات فدراسیون فوتبال

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال، نشست مشترک رئیس فدراسیون فوتبال و مدیر تیم های ملی و اعضای دپارتمان تشریفات و امور مسافرت های این فدراسیون بعدازظهر امروز (یکشنبه) برگزار گشت.

گزارش صدیقی از فعالیت های دپارتمان تشریفات فدراسیون فوتبال

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی صدیقی، رئیس دپارتمان تشریفات و امور مسافرت ها که امروز (یکشنبه) جلسه مشترکی با مهدی تاج و محمدرضا ساکت داشت در این خصوص گفت: نشست بسیار خوبی با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون، محمدرضا ساکت، مشاور رئیس فدراسیون و مدیر تیم های ملی و کارکنان دپارتمان تشریفات و امور مسافرت ها برگزار شد. در ابتدای جلسه گزارشی از شرح فعالیت ها و اهم وظایف و اقدامات این دپارتمان ارائه شد.

وی گفت: برنامه ریزی در نحوه چیدمان، رزرو محل اقامت و پذیرایی کلیه رده های سنی اعضای تیم های ملی بانوان و آقایان شرکت کننده در اردوهای تدارکاتی و رسمی و شرکت کنندگان در دوره های آموزشی داوری و مربیگری از جمله فعالیت های این دپارتمان است که کلیه این موارد با در نظر دریافت صرفه و صلاح فدراسیون در صرف هزینه ها و بودجه و امکانات موجود و غالباً با در نظر دریافت اولویت اقامت در میهمانسراها و هتل آکادمی ملی فوتبال صورت می گیرد.

رئیس دپارتمان تشریفات و امور مسافرت ها افزود: رزرو هتل جهت اسکان اعضای تیم های خارجی، داوران، ناظران، مدرسان AFC و FIFA، مسئولان و رؤسای فدراسیون فوتبال سایر کشورهای که جهت برگزاری مسابقات رسمی یا تدارکاتی و حضور در دوره های آموزشی و شرکت در جلسات به ایران سفر می کنند از جمله مهمترین اقدامات این دپارتمان است که شرح مفصل آن در جلسه ارائه شد. مکاتبه با وزرات ورزش جهت اخذ مجوز شورای برون مرزی اعضای تیم های ملی و باشگاهی، داوران، مدرس ها، ناظران بازی و مسئولان فدراسیون فوتبال که به منظور شرکت در اردوهای تدارکاتی و مسابقات رسمی برون مرزی و صدور نامه های اخذ مجوز صدور ویزا ورود به کشور اعضای تیم های ملی و باشگاهی خارجی، داوران، ناظران و مربیان و بازیکنان تیم های ملی و باشگاهی از طریق دفتر امور مشترک فدراسیون های وزرات وزرش وجوانان و وزارت امور خارجه از دیگر فعالیت های این دپارتمان است.

صدیقی گفت: تنظیم و ارسال نامه های درخواست صدور مجوز خروج و مأموریت ورزشی بازیکنان مشمول (محصل، دانشجو و سرباز) تیم های ملی و باشگاهی اعزامی به مسابقات و اردوهای تدارکاتی برون مرزی به دفتر مشترک فدراسیون های وزارت ورزش وجوانان و کمیته ملی المپیک، صدور بلیت های رفت و برگشت داخلی بازیکنان شهرستانی تیم های ملی شرکت کننده در اردوهای تدارکاتی و رسمی، صدور بلیت های رفت و برگشت داوران و ناظران مسابقات در همه رشته ها و رزرو بلیت های خارجی مسئولان، داوران، مربیان و اعضای تیم های ملی کشور در کلیه رده ها به منظور حضور در اردوهای تدارکاتی، تورنمنت ها و مسابقات رسمی و از جمله فعالیت هایی است که این دپارتمان به صورت روزانه انجام می دهد.

وی گفت: تحویل مدارک درخواست ویزا اعضای تیم های ملی به سفارتخانه های کشورهای مقصد در تهران، بدرقه و همراهی اعضای کلیه تیم های ملی از هتل به فرودگاه و استقبال اعضای تیم های ملی خارجی، داوران و ناظران و مسئولان فدراسیون های مختلف از فرودگاه تا هتل محل اقامت آنها دیگر فعالیت هایی است که این دپارتمان انجام می دهد.

رئیس دپارتمان تشریفات و امور مسافرت ها در ادامه ضمن اعلام مجدد برگزاری دوره آموزشی برای سرپرستان تیم های ملی گفت: به منظور بالا بردن کیفیت و بهره وری در این دپارتمان و به ویژه در ارتباط با تیم های ملی مقرر شد تا در کارگاه آموزشی با حضور کلیه سرپرستان تیم های ملی که روز سه شنبه برگزار می شود، نکات و مسائلی که باید پیش از هر اردوی تدارکاتی داخلی و بین المللی مدنظر این عزیزان قرار بگیرد مورد بازآموزی قرار خواهد گرفت.

صدیقی در سرانجام شرح داد: از جمله مواردی که رئیس فدراسیون فوتبال بر آن تأکید داشت انجام کلیه موارد فوق الذکر با توجه به اصل صرفه جویی در هزینه ها و انجام به موقع امور و جلوگیری از اتلاف منابع و در راستای ارتقای جایگاه رفیع ملی و بین المللی کشور ایران بود. ضمناًً در انتها نشست گزارش کاملی از عملکرد سه ماهه نخست این دپارتمان در سال جاری شامل جدول رزرو هتل سال 94 و برنامه های شش ماهه سال 95 و جدول و لیست کلیه اعزام های برون مرزی از ابتدای سال 87 تا ابتدای تیرماه 95 به صورت مکتوب ارائه شد.

منبع: تسنیم

به "گزارش صدیقی از فعالیت های دپارتمان تشریفات فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش صدیقی از فعالیت های دپارتمان تشریفات فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید