یمن، کشته شدن مقام سابق امارات در عدن، فرار جنگنده های سعودی در پی واکنش قاطع پدافند هوایی

به گزارش وبلاگ دوربین دیجیتال، منابع یمنی از مقابله قاطع سامانه پدافند هوایی ارتش و کمیته های مردمی با جنگنده های رژیم متجاوز سعودی خبر دادند.

یمن، کشته شدن مقام سابق امارات در عدن، فرار جنگنده های سعودی در پی واکنش قاطع پدافند هوایی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ دوربین دیجیتال به نقل از شبکه المسیره، سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت سامانه دفاعی یمن با چند هواپیمای جنگی دشمنان در آسمان مجزر و براقش مقابله کرد.

این سخنگو اضافه نمود : سامانه پدافند هوایی یمن، جنگنده های متجاوز را پیش از آنکه مرتکب هرگونه اقدام خصمانه شوند، وادار به فرار کرد.

کشته شدن هماهنگ کننده سابق هلال احمر امارات در عدن

پایگاه خبری الخلیج آنلاین از کشته شدن هماهنگ کننده سابق هلال احمر امارات در عدن اطلاع داد.

بر اساس این گزارش، شامگاه پنجشنبه، جسد احمد فواد الیوسفی هماهنگ کننده سابق هلال احمر امارات و همراهش یک روز پس از ربوده شدن آنها کشف شد.

بر اساس این گزارش، افراد مسلح ناشناس، الیوسفی و محمد طارق همراه وی را روز چهارشنبه در محله الدین شهر الشیخ عثمان در عدن ربوده بودند و آنها را به نقطه نامعلومی منتقل نموده بودند.

بر اساس این گزارش، یک منبع که خواست نامش فاش نگردد، خاطرنشان کرد جسد الیوسفی و همراهش در حالی در حومه غربی شهر عدن کشف شد که آثار اصابت گلوله بر آن نمایان بود.

الیوسفی تا اکتبر 2019 به عنوان معاون هلال احمر امارات در عدن فعالیت می کرد، اما از آن موقع، هلال احمر امارات، فعالیت و اقدامات خود را در عدن به عنوان پایتخت موقت دولت مزدور عبدربه منصور هادی همزمان با استقرار نظامیان متجاوز سعودی در بعضی مواضع استراتژیک شهر در چارچوب عملیات تبادل نقش میان نظامیان متجاوز سعودی و اماراتی در پی آنچه توافق خوانده می گردد، متوقف کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یمن، کشته شدن مقام سابق امارات در عدن، فرار جنگنده های سعودی در پی واکنش قاطع پدافند هوایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یمن، کشته شدن مقام سابق امارات در عدن، فرار جنگنده های سعودی در پی واکنش قاطع پدافند هوایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید