سلامتی و پزشکی

خبرنگاران آنالیز می نماید؛ تهدیدی که سلبریتی ها مروج آن هستند؛ گربه به جای بچه!

سلبریتی ها با صراحت به فرهنگ جایگزینی حیوانات خانگی به جای فرزندآوری مشروعیت داده اند.

25 اسفند 1397

دو شناور گمشده با کوشش امدادگران بنادر و دریانوردی بوشهر پیدا شدند

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهرگفت: دو شناور یدک کش و بارج که بر اثر طوفان در خلیج فارس ناپدید شده بودند پیش ازظهر امروز در پایش هوایی تیم جستجو و نجات این اداره کل پیدا شدند.

22 اسفند 1397

پرستاران طرحی در انتظار ورود به بیمارستان ها

محمد شریفی مقدم، در مصاحبه با خبرنگاران، به وضعیت پرستاری در کشور اشاره نمود و اضافه نمود: در سال های گذشته وزارت بهداشت به بهانه کمبود کادر پرستاری، طرح های غیرکارشناسی همچون تربیت پرستار بیمارستانی و همچنین به صورت نسنجیده، افزایش بی رویه ظرفیت دانشکده...

6 اسفند 1397

یزد دیگر توان محیط زیستی برای استقرار صنایع را ندارد

به گزارش خبرنگاران، نیره پورملایی صبح دوشنبه در گردهمایی ماهانه فعالان حوزه طبیعت و محیط زیست یزد با تأکید بر اینکه تغییر اقلیم و مسائل محیط زیستی از جمله مسائلی نیستند که یک شبه ایجاد شده و یک شبه اثر گذار باشد، بیان کرد: منابع آب محدود است و محدودیت...

12 بهمن 1397

یزدی ها مستعد بیماری های قلبی و عروقی هستند

یک متخصص قلب و عروق با بیان این که یزدی ها را به علت مصرف زیاد نمک و شیرینی مستعد انواع بیماری های قلبی و عروقی هستند، اصلاح سبک زندگی و تغذیه را مهمترین عوامل در کاهش و پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری های قلبی دانست.

9 بهمن 1397

پزشکان گلستان ارزیابی می شوند، ویزیت هم زمان بیماران تخلف است

به گزارش خبرنگاران، سید محمد حسینی عصر چهارشنبه، در حاشیه نشست خبری در پاسخ به این سوال خبرنگاران که تجویز داروی زیاد برای بیماران چگونه آنالیز می گردد، اظهار کرد: عملکرد پزشکان استان به صورت فصلی ارزیابی گردیده و برای آن ها ارسال می گردد.

4 بهمن 1397

مبارزه استانکو با بیماری و این لبخند

استانکو در پاسخ به اظهار محبت شاگردان سابق و طرفداران پرسپولیس پیغام فرستاده که دوستتان دارم.

21 دی 1397