اخبار صنعت

تشریح عملکرد اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان در ملاقات با خبرنگاران اهم اقدامات اجرا شده از سوی اداره کل استان را تشریح کرد.

9 مهر 1399

بورس سقوط نمی کند ، لزوم مهمان نوازی دولت در بازار سرمایه ، تعادل بورس نیازمند عرضه شرکت های خوب دولتی

استاد اقتصاد گفت: سرمایه گذاران بورس میهمانان دولت هستند، وقتی میهمانی دعوت می کنی حتما باید به بهترین نحو از وی پذیرایی گردد، پذیرایی دولت از سرمایه گذاران بورس با عرضه جدید شرکت های قوی کامل می گردد.

9 مهر 1399

آمریکا به عربستان نفت صادر کرد!

آمریکا در ژوئن یک محموله نفت به عربستان سعودی فرستاد که نخستین محموله صادراتی به عربستان سعودی از زمان لغو ممنوعیت صادرات در سال 2015 بود.

8 مهر 1399

ترامپ: اینکه انفجار بیروت ناشی ازحمله بوده است برای کسی معین نیست

به گزارش خبرنگاران، رئیس جمهور آمریکا با عقب نشینی از موضع قبلی خود در قبال انفجار روز سه شنبه بیروت که آن را ناشی از یک حمله عنوان کرده بود، گفت که هیچکس در حال حاضر نمی تواند معین کند که این انفجار در پی یک حمله روی داده است.

7 مهر 1399

عربستان قیمت نفتش را بالا برد

خبرنگاران: عربستان سعودی قیمت فروش نفت خود برای اوت به بازارهای آسیا، آمریکا و شمال اروپا را در پی نشانه های بهبود تقاضا افزایش داد.

5 مهر 1399

خبرنگاران امسال 13 هزار ماموریت توسط اورژانس چهارمحال و بختیاری انجام شد

شهرکرد- خبرنگاران- مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه اورژانس در خط مقدم حوزه امدادرسانی قرار گرفته است، گفت: از ابتدای امسال تا به امروز 13 هزار ماموریت توسط اورژانس 115 در استان انجام شد.

4 مهر 1399

نگرانی شدید آمریکا از توافق ایران و چین

یک مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا چهارشنبه گفته دولت این کشور توافق همکاری میان ایران و چین را به دقت رصد می نماید.

1 مهر 1399

جریان خودپالایی باید در تالاب انزلی برقرار گردد

خبرنگاران/گیلان رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه باید جریان خودپالایی در تالاب انزلی برقرار گردد، گفت: تا وقتی جریان خودپالایی در تالاب وجود ندارد، هر هزینه ای هم بگردد نتیجه ای در برندارد، لایروبی کانال و برچیده شده اسکله شماره 10 آب دریا را...

26 شهریور 1399

فراوری واکسن در کشور رقابتی می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، اواخر سال گذشته بود که تفاهم نامه ایجاد شهر واکسن به امضا رسید. این شهر قرار است زیست بومی باشد برای استقرار شرکت های فراوریکننده واکسن. شهری که بر اساس پیش بینی ها فضایی علمی و فناورانه برای فراوری واکسن...

22 شهریور 1399

محققان ایرانی؛ فراوری ضدعفونی کننده های سبز بر پایه مواد طبیعی و غیرسمی برای مقابله با کرونا

محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در یک شرکت دانش بنیان پیروز به فراوری ضدعفونی کننده هایی سبز بر پایه مواد طبیعی و غیر سمی برای مقابله با کروناویروس شدند.

22 شهریور 1399

رفیعی: تخلفات در محیط زیست مبنای قانونی دارد! ، مجلس یازدهم از افرادی با عزم قوی تشکیل شده ، شفافیت آرا، خواست مردم است

کننده تهران در مجلس گفت: طرح شفافیت آرا یک رفتار پوپولیستی نیست، بلکه یک مطالبه عمومی و مردمی است. نمی دانم آیا از نظر آن هایی که به مجلس انتقاد می کنند، لبیک گفتن به درخواست مردم پوپولیستی است؟!

15 شهریور 1399

خبرنگاران وزارت خارجه سوریه کنفرانس بروکسل را دخالت در امور داخلی این کشور دانست

تهران - خبرنگاران - وزارت خارجه سوریه با محکوم کردن کنفرانس مجازی بروکسل درباره آینده سوریه آن را دخالت آشکار آمریکا و اتحادیه اروپا در امور داخلی این کشور مطرح کرد.

15 شهریور 1399

واردات اتوبوس و مینی بوس در دستور کار نیست

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه واردات هر دستگاه اتوبوس آماده، دست کم به یکصد هزار دلار ارز احتیاج دارد، تاکیدکرد: واردات اتوبوس و مینی بوس در دستور کار نیست و با ظرفیت موجود داخلی سازی و صرفه جویی ارزی از همین محل، فراوری داخل،...

14 شهریور 1399

حمل حیوانات خانگی با هواپیما

همیشه یکی از مهمترین دغدغه های کسانی که حیوان خانگی دارند این است که در سفرهای هوایی، حیوان خود را به همراه ببرند. باید بدانید که فرایند حمل حیوان خانگی در سفرهای هوایی، کاری نسبتا پیچیده و زمان بر است. برای همین ما می خواهیم در این مقاله به چگونگی و شرایط...

12 شهریور 1399

کتابفروشی آنلاین در عصر آمازون؛ آینده مبهم کتاب در عصر کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیویورک تایمز، کتابفروشی پاول یکی از بزرگترین کتابفروشی های مستقل آمریکا واقع در پورتلند ایالت اورگان تقریباً یکی از پیروز ترین فروشگاه های کتاب در آمریکاست. این کتابفروشی علاوه بر فعالیت حوزه کتاب و ادبیات، به واسطه معماری...

12 شهریور 1399

خبرنگاران نخستین پیروزی طلایی پوشان بعد از تعطیلات کرونایی در نقش دنیا

اصفهان- خبرنگاران- تیم فولاد مبارکه سپاهان در نخستین ملاقات خود بعد از تعطیلات کرونایی توانست گل گُهر سیرجان را با نتیجه 2 بر صفر در استادیوم نقش دنیا اصفهان شکست دهد.

11 شهریور 1399

خبرنگاران رسانه اسپانیایی: ترامپ عامل تشدید خشونت ها در آمریکا است

تهران - خبرنگاران- یک رسانه اسپانیایی بازگشت خشونت ها به پایتخت آمریکا را پس از سه هفته اعتراض مردم به نژادپرستی، نتیجه مستقیم عملکرد توهین آمیز و ادبیات تهدیدآمیز دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور در برخورد با معترضان دانست.

7 شهریور 1399

حقوق فروردین ماه کارگران شرکت هفت تپه واریز شد

نماینده شوش در مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق فروردین ماه کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه امروز پنجشنبه پرداخت شد.

7 شهریور 1399

دلیل گرانی میوه های نوبرانه چیست؟

افزایش هزینه کارگر، حمل و نقل، نهاده های تولید و بسته بندی اثرگذارترین عوامل افزایش قیمت میوه در بازار بخصوص برای میوه های نوبرانه است.

3 شهریور 1399

صورت های مالی سه خودروساز بزرگ کشور زیر ذره بین

خبرنگاران : شرکت های خودرو ساز در ماه های اخیر یکی از پر سر و صداترین صنایع در بازار های داخلی بودند.

2 شهریور 1399
تعداد: (148)